گذر زمان

ماه اردیبهشت هم در مسیر روزهای زندگی گذشت و امروز آخرین روزش هم سپری شد. وقتی برای همکاری این ماه رو انتخاب کردم، کلی مطلب و نوشته توی ذهنم بود که اینجا بنویسم. اولینش روز سعدی در اول اردیبهشت بود که با دو سه روز تاخیر بالاخره نوشتمش. 

باز هم میخواستم بنویسم. از روز شیراز، از تولد پسرم در 18 اردیبهشت، از زیباییهای این ماه زیبا، از اردبهشت شهر راز، شیراز زیباقلب و خلاصه چند تا پست با نوشته های متنوع. اما امان از دست گرفتاری های زندگی که حتی آدم رو از گذر زمان غافل میکنه. 

مصادف شدن این ماه با جابجایی و رفتن به خونه جدید، گرفتاری های اداری، مشغله های ویژه یه کودک سه ساله و خلاصه امور روزانه زندگی به من اجازه ندادن که بتونم بیشتر از این در ماه اردیبهشت برای دوستان بنویسم.

آقای سهیل برام پیامی گذاشته بودن که از خودم اینجا بنویسم.

من متولد تیرماه هستم. لیسانس مهندسی کامپیوتر و کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات. ساکن شیراز و شاغل در شرکت مخابرات فارس. 

یه پسر سه ساله دارم که اسمش امیرعلی هست و متولد 18 اردیبهشته.

فکر می کنم این مختصر تا حدی مشغله های منو نشون داده و سهیل خان توجیه شده باشند.چشمک

از سال 81 با وبلاگ نویسی و پرشین بلاگ آشنا شدم و تا امروز توی یه وبلاگ مطلب نوشتم. اخیرا جاهای دیگه ای هم نوشتم اما وبلاگ اصلی من با عنوان "زیبا ببینیم و زیبا بیاندیشیم" معرف حضورتون هست. اصولا نوشتن رو دوست دارم و به اقتضای تحصیلات و شغلم، این نوشتن خیلی با کامپیوتر قاطی شده...

به هر حال دوست دارم همکاری کنم و امیدوارم در آینده همکاری بهتری داشته باشم.

/ 3 نظر / 22 بازدید
محک

سلام خوش امدی بابا من کی باشم ما میدونیم شما مشغول هستین ولی دلمون تنگ میشه براتون دیگه امیدوارم بقیه بچه ها هم بیان خیلی خوش امدی اردیبهشتی هم خودتون هم پسر عزیزتون باز هم منتظریما راستی من همون سهیل بد اهلاق هستما

سمانه

سحر جان منزل نو مبارک[لبخند] اگه تونستی از آقا پسر گل اردیبهشتیت هم عکس بذار اینجا که دلمون یه آب شد[بغل][بغل][بغل]