متولــــــــــدین اردیبهشت مـــــــــاه (طالع بینی مصری)

متولدین این ماه از لحاظ خانوادگی رفتاری گرم و محبت‎آمیز دارند و به خوص نسبت به پدر و مادر احساس مسئولیت می‎کنند. این افراد در دوستی ثابت قدم بوده اما شراکت آنان در امور اقتصادی سودبخش نخواهد بود .

زنان متولد این ماه اغلب دستخوش دلهره و اضطرابی ناشناخته هستند و گاه عکس‎العمل بیمارگونه از خود نشان می‎دهند. با این همه مادران خوبی برای فرزندانشان می‎باشند. همچنان از نظر عاطفی، همسرن خوبی خواهند بود. اینان اغلب افرادی منظم، کاردان، با سلیقه و شیک پوش هستند. این افراد اغلب دارای زمینه هنری در رشته‎ های شعر و ادبیات و موسیقی هستند .

متولدین دهه دوم این ماه، عموماً زندگی متعادلی خواهند داشت و اغلب در هر کاری موفق می‎باشند. اینان دارای قدی میانه تا بلند بوده، صورتی سبز و نسبتاً گرد و چشم و ابرویی تیره دارند. این افراد عموماً صمیمی – خوش برخورد – مید به موازین اجتماعی – دارای موقعیت خانوادگی خوب و از افراط و تفریط پرهیز می‎کنند .

متولدین دهه سوم این ماه، افرادی متعادل – میانه‎رو – دارای زندگی نسبتاً موفق – علاقمند به سیر و سفر و علاقمند به زیبایی‎های طبیعت – تمایل به هنر از جمله موسیقی، نقاشی، ادبیات و غیره دارند. این افراد از نظر فیزیکی افرادی خوش چهره با قدی متوسط بوده و از زیبایی متعارفی برخوردار می‎باشند. اینان از لحاظ روانی اغلب متعادل، افرادی خوش برخورد – متواضع – اصلاح طلب – از نظر خانوادگی و اجتماعی عموماً موفق و همسرانی خوب و بعضاً ایده‎آل خواهند بود

/ 12 نظر / 45 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علیرضا فروهر

سلام مطالب دهه سوم دقیقه ولی مطالب کلی یه خورده فرق داره در ضمن من قد بلندی دارم [لبخند]

دختر اردیبهشت

مطالب خیلی به من میخورد...[چشمک]

نفس

اين ويژگي ها عين مال من بودددددددد

زهرا

خیلی خیلی دروغ بودددد

جالب بود!!!!! [تایید][تایید][تایید] [گل][گل][گل][گل]

زیبا

کاملا درسته .دمت گرم[قلب]

فرشته

اه اه از متولدین اردیبهشت متنفرم. خصوصا از مونث هاشون... یک مشت طبل تو خالی...فقط خودشونن و ادعاشون.

فاطی

ایول داریم ما اردیبهشتیا [دست][دست][دست]

فاطمه

ما اردیبهشتی ها یاد گرفتیم خودمون باشیم نه نقاب داریم و نه بازیگریم خود خودمونیم مگه نهههههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟